maandag 6 april 2026

Inhaal blog

Soms maak ik in 1 weekend wat meer dingen en dan loopt het wat op qua bloggen. Nu ben ik bezig met een vakantiegarderobe en voordat die klaar is, wil ik jullie graag nog laten zien wat ik nog niet heb geblogd. En dan? Is de winter voor mij officieel klaar!

Om te beginnen naaide ik een top. Het is het patroon van de Lozenge overslagjurk van Ottobre 2008-5. De stof kwam ik tegen op het Stoffenspektakel vorige winter. 

Eigenlijk had ik een beetje raar gedaan. De voorpanden zijn namelijk dubbel. Eigenlijk had dat natuurlijk anders gekund, maar goed, hij zit dubbel.






Tijdje geleden naaide ik een Gaelle top. Patroon van Bel Etoile. Nu is dat ook een jurk patroon.
Stof kocht ik ook op het Stoffenspektakel. Heb ik al jaren, maar de lap was heel smal en ik kon er maar niets mee bedenken. Nu dus de Gaelle. 




En een nieuw patroon! De Onion 9006. 


De stof heb ik al jaren. Ooit gekocht bij Driessen. Ik maakte dus een proefmodel die ik ook kan dragen.
Ik heb niks aangepast aan het patroon en dat had ik dus wel moeten doen.....
De mouwen waren echt wat strak vooral op de onderarm, dus heb ik een stukje er afgehaald zodat ik de jurk wel gewoon kan dragen. Verder denk ik dat de stof een beetje raar is. Hij voelt raar aan de binnenkant.
Nou ja, hij hangt in de kast, misschien volgende winter. Vind hem wel leuk staan, maar hij zit niet zo lekker.



En voor vandaag, het laatste kledingstuk, een rok. Ik kocht deze stof ergens en had hooggespannen verwachtingen. Ik had echte knalkleuren verwacht en dat was niet zo. Op de foto lijkt het ook nog een beetje zo, maar ze zijn in het echt, toch een beetje flets. Ik maakte een a-lijn rokje wat ik zelf tekende.

Ik maakte deze rok al een keer eerder. Hier kan je die rok terugvinden met uitleg hoe ik het knopenpad maakte.